¨

Co čekat od šestinedělí?

Pojď se dozvědět něco víc, než se říká...

 • Budeš mámou a jsi plná očekávání, jak budeš zvládat období po porodu?
 • Co všechno už víš o šestinedělí?
 • Připravuje tě okolí na to nejhorší anebo naopak slýcháváš, že šestinedělí zvládneš přece „levou zadní“?
 • Víš o tom, že šestinedělí skrývá mnohem víc, než o čem se běžně mluví?
 • Co takhle nahlédnout do tohoto tajuplného a posvátného období a dozvědět se něco, co se neučí ve standardních předporodních kurzech?

ANO, jsi tady správně.

Tento e-book se k tobě nedostal náhodou. Náhody totiž neexistují.

Možná...

 • Možná právě teď přemýšlíš, jaké to bude, až miminko porodíš...
 • Možná se obávaš toho, že to nebudeš zvládat, budeš hodně unavená. A co teprve ty probdělé noci...
 • Možná se bojíš toho, jak budeš řešit situace, kdy tvoje miminko bude brečet a ty nebudeš vědět co s tím...
 • Možná se bojíš té izolace, která tě po porodu čeká...

A CO KDYŽ TI TEĎ ŘEKNU, ŽE TVOJE OBAVY MAJÍ ŘEŠENÍ, O KTERÉM JE DOBRÉ VĚDĚT UŽ TEĎ?

Co o e-booku říkají čtenáři?

Ako nastávajúca maminka prvého dieťatka som mala tú možnosť a to šťastie, že som sa dostala k projektu „Neboj se mateřství“. Presne vo chvíli, keď sa v mojom vnútri začali objavovať obavy, strach a mnoho nezodpovedaných otázok. Už samotný názov projektu pôsobil na mňa prívetivo a cítila som, že tu sa môže skrývať to, čo potrebujem, aby som tento čas prežívala v radostnom očakávaní a bez zbytočného stresu a strachu. Zúčastnila som sa aj klasického predpôrodného kurzu, ktorý mi dal naozaj len všeobecné a povrchné informácie o tom, ako prebehne pôrod, že šestonedelie bude náročné, ale potom sa to všetko normalizuje a zopár technických informácii o kojení. O psychickej stránke a vnútornom prežívaní tohto obdobia nepadlo ani slovo. Ale e-booky od Ivety mi dali úplne odlišný pohľad, presne taký, aký som potrebovala. Zistila som, že ak nie úplne všetko, tak prevažná väčšina vecí je v mojich, resp. našich rukách, mojich a môjho dieťaťa. Citlivo a jemne podané informácie a fakty povzbudzujú k tomu, aby sme toto obdobie prežili uvoľnene, aby sme nepotlačovali svoje emócie, ale naplno sa oddali tomu, čo práve prežívame, a mohli tak vychovať spokojné a šťastné deti. Pretože každý okamih je jedinečný a neopakovateľný a má svoj význam. Iveta je pre mňa veľkým vzorom a som presvedčená, že prečítanie jej skvelých textov nielen mne, ale aj ostatným maminkám pomôže prežiť to, čo nás čaká, bez zbytočných sklamaní, trápenia a vnútornej bolesti.

Mudr. Monika OlešováLékařka a nastávající máma

Po přečtení Ivetčina e-booku "Co čekat od šestinedělí" lituji jen jednoho. Že jsem ho neměla k dispozici, když jsem byla v šestinedělí já. Iveta velmi příjemnou a citlivou formou provází ženy tímto e-bookem a člověk má pocit, že stojí vedle něj a hned se cítí jistěji. Dýchá z něj její jemná energie a ve spojení s jejími zkušenostmi je to dokonalé dílo. Poradí, uklidní, povzbudí. Jsem přesvědčená, že tento e-book se hodí každé mamince. Iveta vás jemně nasměruje a upozorní, zároveň má po ruce okamžité a láskyplné řešení. V šestinedělí je to opravdu vítaná podpora.

Jana Jílkováhttps://www.zdravi3v1.cz/

Milá Ivetko, právě jsem dočetla tvůj krásný ebook. Je psaný srdíčkem, moc se mi líbil! Četla jsem ho jedním dechem. Je velmi inspirativní a léčivý! Doporučuji ho ze srdce každé nastávající mamince! A ten bonus na závěr mě pohladil po dušičce. Děkuji ti za tento zážitek ♡.

Jana Kovářikováhttp://centrum.kontakta.cz/

Iveta uceleně, trefně a bez zbytečné omáčky zpracovala to, co kdysi mě a myslím, že i většinu čerstvých matek po porodu překvapilo. Otevřeně mluví o věcech, které nejsou v konverzacích mezi ženami úplně běžné. Kdybych tento e-book četla před svým prvním šestinedělím, a o těchto změnách věděla, mohla jsem tenhle jedinečný, náročný a zárověn krásný čas prožít připravená, bez větší části stresů, v mnohem lepší pohodě. Iveta zpracovává velmi potřebné téma, díky jí za to. Myslím, že takováto citlivá otevřenost, v naší společnosti stále ještě nesamozřejmá, by ženám jistojistě zajistila mnohem lepší prožití šestinedělí.

Andrea Bardovámáma

Knih o matkách a dětech už byla napsaná celá řada. Přesto si e-booky paní Krošlákové určitě přečtěte, očekáváte-li narození miminka nebo chcete prostě jen lépe porozumět tomu, co se kolem narození dítěte odehrává. E-booky provázejí mladé maminky dobou těhotenství, porodem a následně péčí o miminko v šestinedělí. Nabízejí poněkud jiný pohled na všechny tyto oblasti – nedočtete se v nich o fyziologii porodu nebo anatomických změnách v šestinedělí (třebaže je autorka jako vystudovaná zdravotnice bezpochyby dobře zná) ani o praktických tipech, jaké používat plenky či jak prát košilky. Naopak se ale dozvíte řadu překvapivých souvislostí o tom, jak prožívat těhotenství v klidu, jak projít porodem, aby to co nejméně zatěžovalo maminku i dítě, a jak uchopit náročné šestinedělí tak, aby matka neupřednostňovala sebe před dítětem, ale ani se nemusela jako člověk dítěti zcela obětovat. Dozvíte se mnoho neocenitelných informací o psychickém nastavení matky, o tom, na co by se měla soustředit jako na nejdůležitější, o tom, jak má celé toto náročné období „uchopit“ a jak se k němu postavit tak, aby to bylo co nejprospěšnější pro ni i pro dítě. Získáte jednoduché, ale přitom mocné nástroje, jak pracovat s psychikou, tyto nástroje využívají jen nastavení naší mysli, ale vyřeší mnoho těžkostí a problémů. Doporučila bych je ke čtení každé nastávající mamince, protože velice pomohou jí i jejímu dítěti. A doufám, že si je co nejvíc žen přečte, a bude tak více spokojených maminek i spokojených dětí.

Veronika Ďuríčkováhttps://dobretexty.cz/

Proč já a proč právě e-book o šestinedělí?

Jmenuji se Iveta Krošláková, jsem mámou dvou dcer a autorkou projektu Neboj se mateřství. Jsem ženou, která v mateřství vidí obrovskou příležitost k osobnímu růstu a to díky vlastnímu dítěti.

Jsem básnířka s citem chápat křehkou dětskou duši. Moje básně se dotýkají citlivé a křehké mateřské duše, která je tak moc zranitelná a dokážou ji přímo hladit a léčit. Moje cesta mateřstvím mě dovedla k poznání, že mateřství není jednoduchá a samozřejmá životní role. Mateřství v sobě skrývá spoustu tajemného a nepoznaného. A klíč k tomuto tajemnému a nepoznanému nemá u sebe nikdo jiný, než naše vlastní dítě.

A proč šestinedělí?

Šestinedělí je po porodu prvním obdobím, kdy žena - máma začne odkrývat a nalézat tyhle doposud neznámé a nové situace. Šestinedělí je nesmírně důležité pro počátek vztahu máma - dítě, ale také vztahu mámy k sobě samotné.

Šestinedělí může být pro novou mámu obrovský boj, někdy doslova až peklo emocí a stavů, které jaksi nejde chápat. I já své první šestinedělí prožila právě takhle.

Ale narozením své druhé dcery jsem se přesvědčila, že to tak být nemusí.

Pokládám za obrovsky důležité, aby nastávající mámy byly na šestinedělí připraveny už v těhotenství a měly i ty informace, o kterých se běžně nemluví. Informace, díky kterým jejich očekávané šestinedělí nebude velkou záhadou se spoustou neřešitelných emočních situací, ale obdobím, ve kterém budou schopné pochopit sebe i své dítě.

V e-booku:

 • Věnuji se zejména stinným stránkám šestinedělí a taky tomu, proč se objevují.
 • Rozebírám rozporuplné emoce a nepochopitelné stavy mysli, které se objevují jakoby znenadání právě v šestinedělí, a díky kterým můžeš mít pocit, že ty vlastně nejsi ty.
 • Popisuji nejčastější bolesti šestinedělí, které tě můžou hodně zranit, pokud je nebudeš chápat.
 • Inspiruji a uvádím tipy, díky kterým budeš v obraze i v krizových situacích, a pomůžou ti udělat z šestinedělí  jedno z nejhezčích období tvého mateřství.

Co ti přečtění e-booku přinese?

 • Získáš nestandardní informace o období šestinedělí, které odhalují to, co se běžně o tomhle období nedozvíš.
 • Objevíš v sobě mateřskou duši, která je v dnešní době ještě pořád opomíjená a začneš o ni pečovat.
 • Nalezneš inspirace a tipy, které budou pro tebe odrazovým můstkem při rozhodování, jakou cestou v mateřství se chceš vydat.
 • Dozvíš se praktické tipy, které opravdu fungují a usnadní ti období bolavého šestinedělí tak, aby to bylo jedno z nejkrásnějších období ve tvém životě.
 • Vykročíš na cestu vědomého prožívání mateřství.

Součástí e-booku je KRÁSNÝ DÁREK – dvě léčivé básně z mé básnické tvorby o hlase dítěte, které promlouvá k mámě.

Léčivé básně z mé tvorby lze prozatím získat pouze jako dárek k mým e-bookům. Jsou originální, přímo se dotýkají mateřské duše a jejich čtení dokáže povzbudit, naladit se na dítě a poléčit strachy, které se objevují u každé mámy.

Teď, když prožíváš možná své první těhotenství, je ta nejlepší chvíle naučit se napojit na sama sebe, na svou ženskou duši, která se postupně přetváří na mateřskou duši.

Nebude to jednoduché. Pojď do toho a nenech se o tuhle příležitost připravit!

E-book si můžeš pořídit ve dvou variantách:

Samostatný e-book s bonusy (léčivé básně z mé tvorby + poporodní praktická část) - 249 Kč

E-book s bonusy (léčivé básně z mé tvorby + poporodní praktická část) + skype nebo osobní konzultace k tématům e-booku - 299 Kč

Ceny jsou nastaveny tak, aby sis e-book opravdu mohla dovolit a to je pro mě důležité. Jsou to ceny jednoho lepšího trička, nebo oběda pro dva.

Pro tebe to však bude znamenat mnohem víc.

E-book ti už zůstane napořád. Kdykoliv se k němu můžeš vracet a bude tvým pomocníkem i po porodu. Informace, které díky němu získáš, mají mnohem vyšší hodnotu a tipy, které se v něm dozvíš, ti umožní prožít svoje šestinedělí tak, jak si budeš přát.

Nejedná se o žádnou "omáčku", e-book je konkrétní a k věci.

Pokud se rozhodneš pro variantu s konzultací, budu se moc těšit na osobní nebo skype setkání a společně probereme témata, která tě budou zajímat.

K e-booku dostaneš poporodní praktickou část - pracovní list s otázkami k zodpovězení a poporodní afirmaci k vytištění.

Do e-booku jsem dala kus sebe, svých prožitků a kus svého vlastního poznání.

Teď když budeš mámou, je možná ta nejlepší chvíle přidat se k mámám, které jsou první generací, jež může změnit budoucnost těch následujících, a to poznáním sebe sama a prací na sobě díky vlastnímu dítěti.

Budeš maminkou a patříš k nám - mámám, které chtějí víc.

Tak neváhej a pojď do toho. Můžeš jenom získat.

E-book i s dárkem čeká právě na tebe.

 

Zde můžeš nahlédnout, jak to uvnitř e-booku vypadá

 

Možná si teď říkáš:

 • VYPLATÍ SE MI TAHLE INVESTICE? Částka, za kterou si e-book nebo e-book s konzultací pořídíš, není vysoká. Není to pro to, že bych si e-book necenila. Právě naopak, chci a potřebuji, aby se dostal k co nejvíce nastávajícím maminkám, pro které bude znamenat opravdu hodně. Za tuhle částku si můžeš pořídit drobné věci, které pak časem pro tebe ztratí hodnotu nebo je dokonce vyhodíš. E-book ale v tobě zanechá trvalou stopu a může pro tebe znamenat vysvobození.
 • INFORMACE SI NAJDU SAMA A ZADARMO. Není to úplně tak. Ano, některé informace by sis našla po zdlouhavém hledání nebo čtení několika knih, ale některé nenajdeš. E-book je ucelený a konkrétní, jde k podstatě a bez omáčky. Vše na jednom místě. V e-booku je kus mě samotné a taky mé básnické tvorby, kterou jinde zatím nenajdeš. E-book v této podobě bude pro tebe hodně léčivý.

Dovol si tuhle investici, která bude znamenat hodně pro tebe i tvoje miminko.

Je čas na tvoje rozhodnutí. A kdy jindy, když ne teď?

 

Objednávkový formulář